Zdrowe odżywianie w chorobie nowotworowej

Na rynku wydawniczym pojawiła się książka dla osób dotkniętych chorobą nowotworową,ale również dla osób dbających o zdrowe odżywanie.Znalazłam w niej wiele inspiracji które wprowadziłam do kuchni, myślę ze wam również się spodoba.  Przepisy przygotowane przez Christine Bailey, szefa kuchni i specjalistkę żywienia,nie tylko są przyjazne, lekkostrawne i obfitujące w składniki odżywcze, ale też dostarczają energii na cały dzień i są pyszne.
Jak wiadomo odżywanie ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie,walkę z chorobą,a nawet nas chroni przed nowotworami.
W książce można znaleźć przepisy jak zrobić zdrowe szejki,soki,koktajle,śniadania.zupy lekkie dania, dania główne,desery i wypieki.Znajdziemy też wiele wartościowych artykułów odnośnie żywności naturalnej,problemom wynikającym z choroby.


Ostatni rozdział to wskazówki odnośnie dbania o ciało podczas terapii,co powinno znaleźć się w diecie,kiedy mamy nudności, brak apetytu,jesteśmy zmęczeniu,utrata wagi, jak poprawić naszą odporność.
W książce można znaleźć przepisy proste, szybkie,zdrowe.Do większości przepisów są fotografie, podane są składniki odżywcze, ilość porcji, czas przygotowania i obróbki termicznej.
Na stan naszego zdrowia duży wpływ na odżywianie,a w tej książce znajdziecie wiele wskazówek,rad i przepisów jak zadbać o nasze ciało.

Książka jest warta polecania,ponieważ można w niej znaleźć informacje których nie znajdziecie w innych książkach.
Zdrowe odżywianie w chorobie nowotworowej ukazało się wydawnictwem G+J klik która może być wspaniałym prezentem.

Prześlij komentarz