Kontakt i współpraca

Witajcie! Jeżeli macie ciekawe pomysły i/lub rady piszcie do mnie lub dzwońcie  :)  e-mail grzedama@interia.pl  Telefon 698 626 384 P...

Witajcie!

Jeżeli macie ciekawe pomysły i/lub rady piszcie do mnie lub dzwońcie  :)
 e-mail grzedama@interia.pl 
Telefon 698 626 384

Przetestuję je w swojej kuchni i podzielę się z Wami rezultatami tych "eksperymentów", ponieważ uwielbiam wyzwania, nowości i eksperymentowanie z kulinariami. Dlatego sporo wolnego czasu spędzam w kuchni. W związku z tym, chętnie przetestuję dla Was sprzęt kuchenny, artykuły spożywcze, przyprawy i inne. Pomogę je Wam wypromować, nie tylko w wirtualnym świecie.

Gdybyście chcieli zareklamować swoje produkty, usługi kulinarne, chętnie Was wesprę miejscem na moim blogu, organizacją konkursów, promujących Was i Wasze produkty.

A jeżeli nie macie pomysłu, to przygotuję kampanię reklamową Waszego produktu, wraz ze stylizacją i zdjęciami, oraz jego recenzją. Niezależnie od tego, czy jest to nowe menu w restauracji, czy produkt spożywczy, sprzęt AGD  otrzymacie profesjonalne wpisy opatrzone zdjęciami wystylizowanymi odpowiednio do przeznaczenia produktu, podkreślającymi jego atuty.


Mariola


Nie wyrażam zgody na kopiowanie,drukowanie i rozpowszechnianie zdjęć oraz treści bloga bez MOJEJ zgody.

Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.Nr 24,poz.83), jakiekolwiek korzystanie z treści oraz zdjęć tego bloga (kopiowanie, drukowanie, rozpowszechnianie) bez pisemnej zgody właściciela jest zabronione.
Napisz  lub zadzwoń  w tej sprawie 
tel 698 626 384 
e-mail grzedama@interia.pl