wyniki konkursu Fit&Easy

Laureatki konkursu:
1.Katarzyna Mikołajczyk
2. Barbara Płaskocińska
3. Alicja Drzewiecka
Oprócz trzech nagród w postaci zestawów: fartuch i szejker, przyznajemy jeszcze trzy dodatkowe wyróżnienia, dzięki uprzejmości Pani Beaty, od której otrzymaliśmy trzy dodatkowe nagrody czyli  eco-torba na zakupy + bidon. 
Wyróżnienia otrzymują:
1. Iwona Grek
2.  Bernadetta  Parusińska   Ulewicz  
3. Ewa Miller

Drogie Panie.
Bardzo dziękujemy za to, że zechciałyście wziąć udział w naszym konkursie. Wasze pomysły i aranżacje są naprawdę świetne i mieliśmy bardzo trudny wybór. Super przepisy i do tego świetne kompozycje na stole. 
Jako facet powiem szczerze, takie śniadanie podane przez ukochaną kobietę, nie tylko dodaje energii na cały dzień ale bardzo zbliża oboje. W dzisiejszym zwariowanym świecie tak rzadkie są wspólne chwile, cieszmy się nimi i celebrujmy je. A po takim śniadaniu waszemu ukochanemu nie pozostanie nic innego jak tylko... grzecznie pozmywać naczynia, abyście w tym czasie mogły "przypudrować nosek" przed kolejnym punktem dnia, jaki sobie wspólnie zaplanowaliście. Bo takie śniadanie musi być początkiem wyjątkowego dnia.
Dziękujemy za udział wszystkim i serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i wyróżnionym.

 Zwycięzcy  proszeni są   o  przysłanie danych osobowych  na adres grzedama@interia.pl  do dnia 20.09.2012   W przypadku   braku adresu nagroda    przechodzi na  kolejną  osobę :) 

Jacku bardzo  dziękuję za  pomoc w  wyborze   laureatów :)
Prześlij komentarz