Współpraca marketingowa i fotograficzna

Współpraca marketingowa i fotograficznaZapraszamy do współpracy wszystkie firmy z Radomia oraz Kielc jak również z terenów województw mazowieckiego, świętokrzyskiego. Ponieważ naszą misją jest szczególne wsparcie rozwoju firm właśnie z tych terenów. Ale nie tylko. Również z całego kraju.
W swojej ofercie mamy wykonywanie zdjęć kulinarnych, stylizacji, zdjęć produktowych.


Skoro zajrzałeś aż tu, to znaczy, że szukasz czegoś więcej, niż tylko przepis na ciekawe danie.
Wiemy co to jest. Szukasz możliwości dalszego rozwoju Twojej firmy. Nie jesteś pewien czy dotarłeś do wszystkich potencjalnych klientów. Bądź pewien, nie dotarłeś. Wiemy jak Ci pomóc.

Po pierwsze, przygotujemy dla Ciebie profesjonalną sesję fotograficzną, Twoich produktów, niezależnie od tego czy są to dania do menu restauracji, czy artykuły do zatowarowania Twojego sklepu internetowego, katalogu lub reklamy zewnętrznej.
Po drugie, do każdego produktu przygotujemy odpowiedni slogan reklamowy.
Po trzecie, aby przekonać Twoich klientów przetestujemy, zrecenzujemy i zarekomendujemy wybrane produkty.
Po czwarte, oddamy głos Twoim klientom abyś wiedział, jakie są ich potrzeby. Poprowadzimy fanpage Twojej firmy w mediach społecznościowych.
Po piąte, zorganizujemy konkursy w mediach internetowych lub na żywo, aby przyciągnąć Twoich nowych klientów i pokazać tym stałym, że są ważni dla Ciebie.
Po szóste, przygotujemy wpisy z lokowaniem Twojego produktu, aby pokazać Twoim klientom, że produkty, które oferujesz są naprawdę warte uwagi.
Po siódme, Przygotujemy i poprowadzimy pokazy lub warsztaty z zakresu kulinariów i gotowania.
Po ósme, przygotujemy i zamieścimy baner na blogu, reklamujący Twoją firmę.
Po dziewiąte, masz już pomysł na reklamę, świetnie trafiłeś zajmiemy się jego realizacją.

Jesteśmy narzędziem do sukcesu Twojej firmy.

Dlaczego?
Ponieważ w to co robimy wkładamy całe serce. Naszą pasją jest robienie doskonałych zdjęć produktowych, kulinarnych i reklamowych. Wiemy jak przygotować i podać danie tak, aby jadło się je oczami. Wiedzę zdobywaliśmy ucząc się od najlepszych, uczestnicząc w warsztatach kulinarnych, fotograficznych i szukając samemu "najlepszych ujęć".

Napisz do nas a przygotujemy ofertę szytą na miarę Twojej firmy.

Pozdrawiam
Mariola GrzędaPrześlij komentarz