Garnek Neoflam Eala_ test

Dzięki uprzejmości firmy Neoflam klik w okresie przedświątecznym bardzo ułatwiłam sobie pracę.A dlaczego ? przekonacie się sami.Garnek Eala 24cm na kuchenkę indykcyjną ze szklaną pokrywką. klik


"Naczynia wykonane są z odlewanego ciśnieniowo aluminium. Dno o grubości 5mm i solidna konstrukcja ścianek gwarantuje, że naczynie nie wybrzuszy się i nie odkształci podczas użytkowania. Od wewnątrz i na zewnątrz naczynie pokryte jest powłoką ceramiczną, składającą się głównie z dwutlenku krzemu z niewielkim dodatkiem około 20 minerałów m.in. żelaza, srebra.a powłoka nie złuszczy się i nie odpadnie )"

Nie zawiera żadnych szkodliwych substancji i nie wydziela toksycznych oparów podczas gotowania. Powłoka ceramiczna ma doskonałe właściwości nieprzywierające i dużą odporność na zadrapania. Można myć w zmywarce. Neoflam Poland gwarantuje minimum 24-miesięczne bezawaryjne działanie naczynia ( naczynie nie wybrzuszy się i nie odkształci.

I czy faktycznie do pieczenia na powłoce ceramicznej nie potrzeba praktycznie tłuszczu. ;)
No i jak będą smakowany golonki pieczone "na kamieniu", ponieważ powłoka pomaga zamknąć ścianki potraw i nie pozwala aby witaminy i minerały zostały utracone bezpowrotnie. Czyli gotowanie smacznie i zdrowo. Garnek naprawdę jest rewelacyjny szybko się nagrzewa, do jego wewnętrznej powłoki kompletnie nic nie przywiera, dzięki czemu możemy zminimalizować ilość tłuszczu, a dla zdrowia i sylwetki
Byłam bardzo ciekawa czy powłoka ceramiczna faktycznie nie pozwoli na przywieranie kapusty do dna i ścianek. No i jaki będzie smak bigosu, ponieważ ta powłoka pomaga zamknąć ścianki potraw, a co za tym idzie nie pozwala aby witaminy i minerały zostały utracone bezpowrotnie. Czyli gotowane potrawy są zdrowsze i smaczniejsze.


Zabrałam się do przygotowania obiadu.
Garnkiem łatwo się operuje, ponieważ ma dwa bardzo wygodne uchwyty, dodatkowo wyposażony jest w nakładki silikonowe, które bardzo ułatwiają przenoszenie garnka.
Bigos jeszcze nigdy tak wspaniale się nie udał. Kapusta się nie przypaliła, była krucha, aromatyczna, soczysta i nie rozpadała się. . Po prostu niebo w gębie.
Do tego, ku naszemu zaskoczeniu obiad był gotowy pół godziny wcześniej.
Na drugi ogień poszły golonki indycze garnek sprawdził się fantastycznie. Przed świętami jest bardzo dużo pracy,na pilnowanie dania,czy się nie przypada nie mamy czasu z pomocą przyszła firma Neoflam a w zasadzie garnek.Na dno naczynia wlałam niewielką ilość oleju włożyłam golonki, które dusiły się we własnym sosie na kuchence. Z ciekawości do nich zaglądałam,czy się nie przypadają,nic z tych rzeczy. Pod koniec duszenia włożyłam garnek z golonkami do piekarnika aby się zarumieniły.To co jest bardzo istotne nie musimy przekładać do drugiego naczynia,ważne zaoszczędzamy czas. Golonki postawiły kropkę nad 'i' garnek stał się moim ulubionym w kuchni.
Aby sie jeszcze bardziej przekonać o jego walorach przygotowałam w, nim flaki,bardzo dobrze się w garnku ugotowały
Szybkie nagrzewanie, natomiast powoduje, ze skraca się czas gotowania lub smażenia.Pokrywka jest szklana z otworem pozwalającym ulatywać parze; para nie skrapla się pod nią i można obserwować co się dzieje w garnku. Garnek nadaje sie do gotowania i smażenia.
W garnku przygotowałam bardzo różne potrawy,z czystym sumieniem mogę napisać garnek jest bardzo uniwersalny,idealny na rodziny 3-4 osobowej.Tak naprawdę nie musimy kupować wielu garnków, ponieważ ten zastępuję kilka.Oferta Neoflam jest bardzo bogata myślę ze każdy znajdzie coś dla siebie.
Garnek możecie kupić w sklepie Neoflam gdzie bardzo często organizowane są promocje klik
Jak należy dbać o naczynia ceramiczne możecie poczytać  klik
Garnek sprawdził sie na szóstkę z plusem, polecam gorąco.
Bardzo  dziękuję firme Neoflam za możliwość przeprowadzenia testu garnka 
Prześlij komentarz