Konkurs letni marką z E. Wedel


Nowość od Wedla, to wariacja na temat kultowych pianek Ptasie Mleczko®, które odkryjesz teraz w zaskakującej, letniej odsłonie. Jeśli uwielbiasz intensywny smak wedlowskich słodyczy, a jednocześnie jesteś otwarty na nowe doznania, to Ptasie Mleczko® Ice jest właśnie dla Ciebie.  Z tej okazji zapraszamy, wraz z firmą E.Wedel  wszystkich na letni konkurs.
W tym konkursie zadanie konkursowe będzie  oceniane przez przedstawiciela firmy E Wedel, która jest sponsorem nagród.

Jeśli masz zacięcie kulinarne i lubisz opowiadać historyjki to świetnie, ponieważ będzie to to konkurs na najlepsze wspomnienie związane z piankami Ptasie Mleczko.

Oto zasady konkursu.

1.Forma pracy dowolna, może to być zabawna historyjka,danie lub co Ci przyjdzie do głowy
2..Pracę należy przesłać na adres: blog.molki@interia.pl, lub zostawiać komentarz pod postem konkursowym lub opublikować na fanpage  Kulinarne pyszności Molki https://www.facebook.com/kulinarnepysznoscimolki1?ref=hl
3 Po zweryfikowaniu treści co do ogólnie przyjętych zasad dobrego smaku oraz gramatyki, praca zostanie opublikowana na blogu Kulinarne pyszności Molki a link umieszczony na stronie bloga na FB.
4. Prace zawierające treści ogólnie uznawane za obraźliwe, rasistowskie, godzące w wolność osobistą i wyznania nie zostaną dopuszczone do publikacji.
5. Każda praca ma być podpisana przez autora, imieniem lub nickiem.
6. Ocenie będzie podlegała:
a. fabuła,
b. pomysłowość
c. dobór składników dania i inne
7. Będzie mi bardzo miło jeśli polubicie fanpage E Wedel https://www.facebook.com/czekolada?fref=ts i  Kulinarnych pyszności Molki: https://www.facebook.com/kulinarnepysznoscimolki1?ref=hl
8Nagród mamy 5 i są  bardzo  fajne.!!!!!!
 - za pierwsze miejsce zestaw PM Ice- Ptasie Mleczko® Biało-Białe   Ptasie Mleczko® Ice o smaku cytrynowym  plus zestaw plażowy (torba plus ręcznik)

- za 2 i 3 miejsce PM Ice-Ptasie Mleczko® Biało-Białe   Ptasie Mleczko® Ice o smaku cytrynowym

oraz za 4-5 miejsce nagrody pocieszenia – PM Ice-Ptasie Mleczko® Biało-Białe   Ptasie Mleczko® Ice o smaku cytrynowym
9. Konkurs trwa od 18.06.14 do 28.06.14 Ogłoszenie wyników tydzień po zakończeniu  konkursu.

Zapraszamy życzymy powodzenia.
Prześlij komentarz