Kolamina 1000 +D3 suplement diety

 Pozwolę sobie przestawić preparat Kolaminę  suplement. Poniżej przestawiam informacje, jakie kieruje dla nas producent i dystrybutor preparatu w Polsce.
Szanowne Panie, oto On – dla wielu najważniejszy i jedyny, który się liczy. Kolagen. Substancja, która jak żadna inna dba o gładką i elastyczną skórę. Niestety kolagen to istota delikatna – paskudne wolne rodniki i inni złoczyńcy powodują, że ulega on rozluźnieniu, a skóra traci jędrność. Ale teraz można mu naprawdę pomóc – na rynku pojawia się suplement Kolamina 1000 +D3 zawierający bardzo wysokie ilości najwyższej jakości naturalnego kolagenu. Marzenia o pięknej skórze powracają…

Kolagen rządzi
Kolagen to białko występujące w organizmie. Znajduje się przede wszystkim w mięśniach, ścięgnach i skórze. Odpowiada za elastyczność tych struktur.
Kolagen możemy porównać do ciasno splecionego warkocza. Wraz z wiekiem, ale też z powodu wielu innych zewnętrznych czynników, takich jak np. wolne rodniki, ulega on rozluźnieniu. I tym samym nasza skóra traci jędrność.
Kolagen:
– nawilża skórę i czyni ją jędrną
– regeneruje skórę i wyraźne ją odmładza
– rozjaśnia i obkurcza naczynia włosowate
– wspomaga redukcję zmarszczek
– pielęgnuje skórę z trądzikiem młodzieńczym i różowatym
– pielęgnuje skórę skłonną do alergii
– skóra nabiera młodego wyglądu
– regeneracja włosów i paznokci
– regeneruje skórę po oparzeniach słonecznych lub solarium
– ujędrnia zwiotczałą skórę piersi, brzucha, pośladków i ud
 Kolagen w suplemencie
Ratować drogocenny kolagen przed degradacją można sięgając po suplementy. Ale nie każde, bo kolagen, aby znaleźć się w organizmie potrzebuje “przyjaciół”, czyli odpowiednich witamin.
Doktor Magdalena Zakrzewska z Kliniki La Nika podkreśla, że “We wszystkich procesach, w których dochodzi do tworzenia kolagenu, istotnymi katalizatorami są witaminy – przede wszystkim witamina C oraz witamina D3”.

“Ta pierwsza ma kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o młody i piękny wygląd naszej skóry. Proszę pamiętać, że jeśli przyjmujemy witaminy, w pierwszej kolejności są one dostarczane do kluczowych dla naszego organizmu narządów. Nie ma co się oszukiwać – miejsca, gdzie znajduje się kolagen są na szarym końcu tej hierarchii. Dlatego tak ważna jest suplementacja. O kolagenie powinny myśleć nie tylko osoby, które chcą zachować piękny i młody wygląd, ale też na przykład ludzie uprawiający sport” – mówi Dr Zakrzewska.Suplementem, który ma jedne z największych ilości kolagenu jest Kolamina 1000+D3. Producent suplementu pozyskuje kolagen z najwyższej jakości skór rybich, a dzięki temu preparat jest przyswajany znacznie łatwiej od kolagenu wieprzowego czy wołowego. Kolamina 1000+D3 można kupić w sklepie internetowym na stronie producenta (www.bioorganic.com.pl ) .

Jako dodatek do suplementu lekarze proponuję zabiegi medyczne, których celem jest pobudzenie kolagenu. Dr Zakrzewska mówi tutaj o mezoterapii igłowej lub termoliftingu. Zabiegi stosuje się nie tylko na twarz, ale również np. w przypadku brzuchów po ciążowych, czy na wiotczejącą skórę nóg.
*Informacje na temat produktu pochodzi ze strony 3xfit.

Kolaminę stosuję od dwóch miesięcy efekty jej działania są widoczne. Poprawiała się kondycja mojej skóry,włosów i paznokci.Kolamina jest preparatem zdrowym i bezpiecznym dla organizmu . Zwolennikom stosowania suplementów polecam.!!!