Wirtualny Kelner Jami-Jami

Wirtualny Kelner Jami-Jami
Co to jest i jak obsłuży nas Wirtualny Kelner Jami-Jami? Czym różni się od konkurencyjnych serwisów strona www i dlaczego warto skorzystać z inteligentnych rozwiązań portalu, dowiecie się wchodząc na www.jami-jami.pl
Serwis internetowy i bezpłatna aplikacja mobilna jami-jami.pl to innowacyjna wyszukiwarka restauracji. Zlokalizuje punkty gastronomiczne zgodnie z preferencjami smakowymi Klienta. Korzystając z usług Wirtualnego Kelnera, użytkownik może skomponować posiłek według ustalonego z góry budżetu, wybrać dogodną dla siebie lokalizację oraz zarezerwować stolik w wybranej przez siebie restauracji. Restauratorzy, dzięki rejestracji w systemie, mają dodatkową możliwość dotarcia do społeczności korzystającej z usług gastronomicznych. Ponadto serwis oferuje szereg korzyści marketingowych, stworzonych w oparciu o pakiety lojalnościowe.
W jami-jami.pl zrzeszonych jest ponad 350 restauracji z Trójmiasta, Poznania, Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Opola, Katowic, Krakowa, Torunia oraz Bydgoszczy. Wkrótce serwis rozszerzy swoją działalość o kolejne miasta.
Celem wyszukiwarki jami-jami.pl jest znalezienie odpowiedniego dania na podstawie określonych parametrów wpisanych przez użytkownika. Wprowadzając do systemu określone informację, serwis wyszuka oraz zaprezentuje listę miejsc w których można zarezerwować stolik i smacznie zjeść. Najprościej rzecz ujmując, należy określić budżet, jakim się dysponuje, wpisać liczbę osób dla ilu ma być przygotowany posiłek, z jakich rodzajów dań ma się składać,
a system sam wyszuka i zestawi wszystkie parametry tak, by mieściły się w określonych normach, ze wskazaniem restauracji oferujących takie dania. Ponadto, pokaże mapę dojazdu do wybranego miejsca, zdjęcia lokalu oraz opinie użytkowników na jego temat. Dodatkowo za pośrednictwem jami-jami.pl, można zarezerwować stolik w wybranym przez siebie lokalu.

Wszystkie funkcjonalności portalu można sprawdzić na stronie www.jami-jami.pl lub pobierając aplikację mobilną dostępną na systemy: Android, iOS, Blackberry, Windows Mobile. 
Prześlij komentarz