Moje Muzy, moje życie bez retuszu i tajemnic Sebasstian Skalski

 Na rynku wydawniczym ukazała się książka Moje Muzy, moje życie bez retuszu i tajemnic Sebasstiana Skalskiego nakładem wydawnictwa Edipresse Książki 

 Prawdziwa perełka pod wieloma względami wyjątkowa, niepowtarzalna. Jest to książka o kobietach z pierwszych stron gazet, pięknych fotografii opublikowanych po raz pierwszy i ostatni.

Autor zdradza nam wiele historii i anegdot, które pojawiały się podczas sesji.  Z kim Izabela Trojanowska spotykała się w Nowym Jorku… czego podczas sesji nie chciała zrobić Magda Gessler, jaką tajemnicę wyjawiła na sesji Beata Tyszkiewicz… co Sebasstian robił z Kayah na dachu wieżowca, a co z Anją Orthodox w piwnicy… co lubi Hanna Bakuła, co łączy Laurę Łącz z Conrado Moreno… co podczas sesji zaśpiewała Krystyna Janda, co zgoliła na sesji Joanna Senyszyn…!

Znaczą część książki autor poświęcił swojej wyjątkowej Muzie, aktorce: Ewie Błaszczyk, którą poznał w 1999 roku i był obecny sercem i z aparatem przy sukcesach i tragediach tej wyjątkowej kobiety. Panią Ewę cechuje ogromna skromność, jest Aniołem na ziemi. 

Jest to książka - fotoopowieść o artyście, którego dzieła fascynują i czasem szokują, jak ich autor… i książka o relacjach mistrza z jego Muzami - wyjątkowymi i popularnymi kobietami XXI wieku.

Muzy artysty Sebasstiana Skalskiego w książce: Ewa Błaszczyk, Hanna Bakuła,

Grażyna Bem, Lolita Brzozowska-Roman, Stanisława Celińska, Danuta Dąbrowska, Magda Gessler, Angelina Gina, Krystyna Janda, Irena Jarocka, Anna Maria Jopek, Kayah, Anna Kolisz, Kora, Beata Horodniczy, Elżbieta Skalska-Kowalczykowska, Magdalena Koźmala, Gabriela Kownacka, Jolanta Kwaśniewska, Izabela Lenartowicz, Joanna Liszowska, Laura Łącz, Alicja Majewska, Renata Majewska, Anja Orhodox, Joanna Pawlik, Beata Pawlikowska, Halina Perek, Alicja Resich-Modlińska, Dorota Pomacho-Pątkiewicz, Krystyna Prońko, Renata Przemyk, Izabela Sadowska, Irena Santor, Joanna Senyszyn, Jadwiga Skalska, Justyna Steczkowska, Danuta Stenka, Maria Szabłowska, Elżbieta Maria Tarkowska-Chatila, Nina Terentiew, Izabela Trojanowska, Beata Tyszkiewicz, Małgorzata Walewska, Alicja Wojciechowska, Ewa Wojtyła, DJ WIKA.


 Książka „Moje Muzy, moje życie bez retuszu i tajemnic” ukaże się 12 października nakładem Edipresse Książki.

Ja swój egzemplarz już mam kupiłam też na prezent. Tym bardziej warto kupić, ponieważ wspiera  cele charytatywne. 
 50 groszy z każdego sprzedanego egzemplarza książki przekazujemy na cele statusowe Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?”

Dziękuje wydawnictwu Edipresse Książki za książkę  do recenzji 


Prześlij komentarz