Zielone koktajle. Odchudzające i dietetyczne. 365 przepisów

 Nakładem wydawnictwa Publicat ukazała się książka autorki bardzo popularnego bloga "Zielone koktajle"
Jest to poradnik  który jest skierowany do osób zainteresowanych koktajlami dietetycznymi oraz odchudzającymi, dla których ważne jest zdrowe odżywianie.
Odchudzanie to zmiana nawyków żywieniowych. 

W książce znajdziemy przepisy na cały rok czyli 365 dni. których większość wypróbowałam. Koktajle są pyszne, zdrowe i urozmaicone 
Wszystkie koktajle zostały przygotowane pod okiem dietetyczki Dr N. O Zdr. Angeliki Staszewskiej - konsultantki merytorycznej książki. 
Na początku znajduje się spis treści, zaś na końcu mamy dwa indeksy, które niezwykle ułatwiają szukanie koktajlu poprzez składnik, lub nazwę. 
Receptury są bardzo ciekawe, proste i szybkie do przygotowania. W książce autorka zamieściła wiele cennych porad. 

 Książka została podzielona na dwie części; 

Koktajle odchudzające, jak nazwa wskazuje znajdziemy receptury na koktajle odchudzające, dodatki wspomagające odchudzanie, miski koktajlowe, osłabiające łaknienie i koktajle warzywne i owocowe. 

Koktajle dietetyczne, znajdziemy przepisy ułożone z zasadami diety przy niektórych chorobach,  niskokaloryczne (100, 200,300 kalorii) 

Zielone koktajle to  źródło  inspiracji dla tych co są na diecie, ale też dla tych dla których ważne jest zdrowe odżywianie.  

Zielone koktajle możemy kupić w cenie promocyjnej w księgarni Tania książka 

Jeden z moich ulubionych koktajli :) Brak komentarzy: