Do szczęścia przez łzy Marianne Williamson

Na rynku wydawniczym ukazała się książka "Do szczęścia przez łzy" Marianne Williamson która może zmienić nasze spojrzenie na wiele spraw duchowych, pozwoli osiągnąć szczęście. 

Do szczęścia przez Łzy jest świetnym poradnikiem   który pomógł wielu ludziom zrozumieć sens cierpienia i przekuć w wewnętrzną sile.

Autorka porusza wiele trudnych tematów, prawie w każdym zdaniu radzi nam, by wszystko powierzyć Bogu,  a wtedy wszystkie z czasem nasze problemy się rozwiążą. Autorka pisząc swoją książkę większość treści oparła na zaufaniu Bogu. możemy wyciągnąć z niej wartościowe momenty. Przybliża nam temat cierpienia ,trudnym chwilom, depresji, poczucia bezsensu, momentom załamania,  a nawet nienawiści do innych i samego siebie. Tłumaczy, że mamy prawo do odczuwania smutku, choć nie należy poddawać mu się całkowicie Przekonuje nas , że za każdym cierpieniem kryje się jakiś ukryty sens i że najważniejsze to umieć zostawić przeszłość za sobą i nauczyć się wybaczać. Sobie i innym. Książka jest oparta na 12 rozdziałach. Jak radzić ze smutkiem. Mamy tam porady zatytułowane: poddaj się smutkowi, przejdź przez mrok do światła, antidotum na otępienie, wszechświat pełen cudów, światło Mojżesza itp.. Przybliża nam i utrwala w nas przekonanie, że wszystko w życiu jest potrzebne, nawet negatywne emocje, wszystko jest po coś. 
Książkę  " Do szczęścia przez łzy"  polecam ponieważ książka została napisana z ogromną mądrością, w której znajdziemy przyczyny naszych emocji, ale także rozwiązania dzięki którym pozbędziemy się blokad przez odczuwaniu radości. Wszystko możemy zawierzyć Bogu. 
„Jezu, Ty się tym zajmij” to idealna modlitwa w stresie i niepowodzeniach. Jej skuteczność potwierdza wiele świadectw, ale warto przekonać się samemu, jak wielki pokój w sercu potrafi dać i przyczynić się do poukładania nawet tych najtrudniejszych spraw.
--
Brak komentarzy: