Cebule.pl zamówienie

Wiosną świat wydaje się kolorowy, wszystko budzi się do życia. Nasze ogrody zmieniają  swój wygląd na piękniejszy, pachnący bajeczny.Powoli tworzymy  piękny i funkcjonalny ogród, w którym uwielbiamy spędzać każdą wolną chwilę.
W ubiegłym tygodniu w sklepie internetowym cebule.pl www.cebule.pl złożyłam zamówienie telefonicznie na kilka drzewek owocowych,krzewów,kwiatów.Pani przyjmująca zamówienie wykazała się dobrą znajomością asortymentu, cierpliwie pomagała w wyborze drzewek.poinformowała o przybliżonym terminie dostawy.Kontakt oceniam na bardzo dobry.

 Pierwsze zaskoczenie termin dostawy krótszy od podanego. Zamówienie w 100% zrealizowane, a nawet 110% w paczce znalazło się kilka gratisów.
Przesyłka bardzo dobrze zapadkowa.

W środku wszystkie rodziny bardzo dobrze zabezpieczone.
Sadzonki przyszły zdrowe i ogromne  bardzo dobrej jakości.  Wspaniale się poprzyjmowały i zakwitły po tygodniu. Co bardzo mnie ucieszyło.

Ato wszystko dzięki cebule.pl
W porównaniu z zakupem rodzin  na targu lub markecie typu Obi, Praktiker zdecydowanie lepiej wypadł sklep Cebule.pl.

plusy
jakość sadzonek
100% realizacja zamówienia ( brak pomyłek)
dobre zabezpieczenie sadzonek podczas transportu
cena
doby kontakt ze sklepem.
minusy
brak
Było to pierwsze zamówienie sadzonek przez internet, w planach kolejne zamówienie. sklep godny polecenia, jestem bardzo zadowolona, ze w tym roku postawiałam na sklep internetowy sprzedający sadzonki.
Prześlij komentarz