,Kobiece uciechy podniebienia" z Polsat Food Network-konkurs


W związku ze zbliżającą się premierą nowej serii, ,,Ewa gotuje” (8 września), zapraszamy na konkurs z przepisem na deser dla kobiet!

W tym konkursie zadanie konkursowe będzie oceniane przez przedstawicieli kanału Polsat Food Network, który jest sponsorem nagród.
Jeśli masz zacięcie kulinarne i lubisz opowiadać historyjki to świetnie, weź udział w konkursie ,,Kobiece uciechy podniebienia" z Polsat Food Network.

Oto zasady konkursu:
1.Forma pracy dowolna, może to być zabawna historyjka,przepis na deser lub co Ci przyjdzie do głowy.
2..Pracę należy przesłać na adres: blog.molki@interia.pl, lub zostawiać komentarz pod postem konkursowym lub opublikować na fanpage Kulinarne pyszności Molki https://www.facebook.com/kulinarnepysznoscimolki1?ref=hl
3 Po zweryfikowaniu treści co do ogólnie przyjętych zasad dobrego smaku oraz gramatyki, praca zostanie opublikowana na blogu Kulinarne pyszności Molki, a link umieszczony na stronie bloga na FB.
4. Prace zawierające treści ogólnie uznawane za obraźliwe, rasistowskie, godzące w wolność osobistą i wyznania nie zostaną dopuszczone do publikacji.
5. Każda praca ma być podpisana przez autora, imieniem lub nickiem.
6. Ocenie będzie podlegała:
a. fabuła,
b. pomysłowość
c. dobór składników dania i inne
d. zdjęcia mile widziane.
7. Warunkiem udziału w konkursie jest polubienie fanpage https://www.facebook.com/polsatfoodnetwork?fref=ts i Kulinarnych pyszności Molki: https://www.facebook.com/kulinarnepysznoscimolki1?ref=hl
Organizatorem konkursu jest blog Kulinarne pyszności Molki, a Sponsorem konkursu – Polsat Food Network

Nagród mamy pięć
1 miejsce lunch box
2. torbę termoizolacyjna
3.miejsce  koc piknikowy
4 miejsce minutnik
5 miejsce rękawica kuchenna
 Konkurs trwa od 1.09.2014 do 30.09.2014 Ogłoszenie wyników tydzień po zakończeniu  konkursu.
Prześlij komentarz