Metabolium suplement diety

Pozwolę sobie przestawić preparat metabolium suplement diety,który może być pomocny dla wielu osób zmagających się z problemami przemiany materii. Poniżej przestawiam informacje, jakie kieruje dla nas producent.


Nie działa na wszystko, ale na to co trzeba.
Metabolium to nie cudowne panaceum, ale świetnie łagodzi niepożądane skutki Twojej diety (niestrawność, wzdęcia, nadmiar toksyn). Poczujesz lekkość jedzenia. Poczujesz się lepiej. Potrzebujesz czegoś jeszcze?
Cała natura do Twoich usług.
Metabolium składa się z naturalnych ekstraktów roślinnych - dzięki temu Twój organizm lepiej przyswoi zawarte w tabletkach substancje czynne - to dlatego wystarczy Ci tylko jedna kapsułka Metabolium dziennie.
Twój metabolizm nie potrzebuje nic więcej.
Naturalne składniki kapsułek dobraliśmy w taki sposób, aby działały kompleksowo na Twoją przemianę materii - dlatego wystarczy Ci jeden suplement zamiast kilku.
Ulga z używania - łatwość dawkowania.

Jak zmieścić cenne substancje w małej kapsułce? Dzięki zastosowaniu standaryzowanych ekstraktów roślinnych kapsułki Metabolium są małe, ale skuteczne - aż się proszą by je połknąć! Zielona kawa (Coffea semen)

Metabolium zawiera ekstrakt kawy standaryzowany na kwas chlorogenowy. Ten pożyteczny kwas organiczny spowalnia wydzielanie glukozy do układu krwionośnego po posiłku, oraz jest silnym przeciwutleniaczem. Dla Ciebie to dwie poważne korzyści - tłuszcz nie odkłada się po posiłku a komórki organizmu starzeją się wolniej.

Acai (Euterpe oleracea fructus)

Jagody ACAI są najlepszym, naturalnym źródłem antocyjanów i polifenoli. Antocyjany wykazują silne działanie antyoksydacyjne. Polifenole ograniczają wchłanianie cholesterolu. Tak zbilansowane działanie zachowa Twój organizm w dobrej kondycji a Tobie oszczędzi niechcianych wizyt u lekarza

Koper włoski owoc (Foeniculum fructus)
Zawiera pinen, flawonoidy, fitosterole i woski. Doskonale pomaga usuwać wzdęcia dzięki właściwościom wiatropędnym, pobudzającym trawienie i przeciwskurczowym.
Kolendra owoc (Coriandrum fructus)
Pomaga usuwać wzdęcia dzięki olejkom eterycznym, związkom kumarynowym, flawonoidom, triterpenom i fitosterolom. Działa przeciwskurczowo, wiatropędnie, a do tego pobudza trawienie. Nigdy więcej dyskomfortu po jedzeniu!
Podagrycznik (Aegopodium podagraria herba)
Zawiera olejki eteryczne, flawonoidy, kwasy organiczne (chlorogenowy i kawowy) oraz sole mineralne. Dzięki tym substancjom Metabolium wspomaga usuwanie kwasu moczowego, regeneruje układ pokarmowy, oraz remineralizuje Twój organizm

Składniki Metabolium:
  • Ekstrakt 4:1 z owocu kolendry.
  • Ekstrakt 4:1 z owocu kopru włoskiego.
  • Ekstrakt 4:1 z podagrecznika.
  • Ekstrakt z nasion zielonej kawy standaryzowany na 10% kwasów chlorogenowych.
  • Ekstrakt z owocu acai standaryzowany na 25% kwasów fenolowych i 1% antocyjanów.
  • Sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca).
  • Składniki kapsułki: żelatyna, dwutlenek tytanu (barwnik).

Czy warto stosować metabolium suplement diety ? Odpowiedz na to pytanie jest dość trudna tym bardziej dla mnie z powodów osobistych. Czasami zdarza mi się sięgać po preparaty typu metabolium w różnych sytuacjach np podczas świąt.Kiedy nasz organizm mówi dość, zaś my sięgamy po kolejną porcję pyszności świątecznych. Z pomocą przychodzi metabolium, który się sprawdza w 100%.
 Czy sięgnąć po ten preparat lub podobny każdy sam musi sobie odpowiedzieć na to pytanie w zgodzie z własnym sumieniem. Jedynie na co warto zwrócić uwagę, czy jest preparat zdrowy i bezpieczny dla organizmu . W moim odczuciu jest bezpieczny i daję mu rekomendacje.
Po więcejs zczegółów zapraszam na stronę  http://metabolium.pl/
Preparat można kupić na stronie http://www.kozlek.pl/
Informacje pochodzą ze strony producenta. 
Prześlij komentarz