Zielony detoks Zbigniewa T Nowak

Na rynku wydawniczym ukazała się książka Zielony detoks- Zbigniew T. Nowak, nakładem wydawnictwa  Eureka,którą warto mieć w swojej domowej biblioteczce.
Każdy z nas by chciał oczyścić organizm bez zmiany diety, nawyków żywieniowych, niestety tak to nie działa. zamiast kupować cudowne pigułki możemy to zrobić za pomocą owoców, warzyw i ziół.
Jak rośliny lecznicze wymiatają z organizmu wolne rodniki i gwarantują długie życie
25 roślin leczniczych - te o egzotycznie brzmiących nazwach; żeń szeń, bakopa, gotu kola i te z nazwy pospolite; cebula, porzeczka i czarna jagoda - stosowane umiejętnie zapewniają długowieczność i formę psychofizyczną.
Zbigniew T. Nowak, jeden z najbardziej znanych w Polsce specjalistów ziołolecznictwa, udowadnia, że zdrowy tryb życia wzmocniony zielonym detoksem potrafi zapobiegać nowotworom, chroni przed miażdżycą i chorobą Alzheimera.
Autor przytacza najnowsze wyniki badań naukowych, proponując włączenie do naszej diety roślin neutralizujących wolne rodniki - największego wroga naszego zdrowia i życia. Już dziś możesz wzbogacić dietę o przeciwutleniacze, naturalne substancje chroniące przed nowotworami i spowalniające procesy starzenia się organizmu.
Zbigniew T. Nowak podaje genialnie proste receptury soków, naparów, nalewek, do stworzenia których nie potrzebna jest żadna wiedza tajemna. Czas na restart zdrowia. Możesz zmienić swoje życie, nie uciekając się do skomplikowanych i drogich, wyszukanych specyfików.
Skorzystaj z recept biomedycyny XXI wieku.

Kochani zapraszam Was na fanpage zielony detoks gdzie znajdziecie wiele informacji związanych ze zdrowiem, naturalnego leczenia, jak zapobiegać chorobom.
Autor zadbał o przepiękne naturalne fotografie, najważniejsze informacje są zakreślone co ułatwia zapamiętanie, jak również przypomnienie informacji bez ponownego czytania książki"od deski do deski"  Bardzo wyraźnie podkreśla ostrzeżenia dotyczące stosowania i niestosowania wymienionych roślin. 
Pan Zbigniew zadbał też o strefę kulinarną w książce znajdziemy w niej receptury na soki, nalewki i napary.
Pan Zbigniew jest kopalnią wiedzy zapraszam do oglądania wystąpienia w TVP w Pytaniu na śniadanie http://pytanienasniadanie.tvp.pl/33698987/zdrowie-prosto-z-ogrodu-tajemnice-aronii
Prześlij komentarz