Kocha lubi zdradza Esther Perel

 Na rynku polskim nakładem wydawnictwa  Znak "Kocha lubi zdradza"  Esther Perel do nabycia taniaksiazka.pl/ Jest to poradnik które relacje w związku z uwzględniłem zdrady. Czytelnik może  wyciągnąć sporo informacji na temat relacji, od wierności po zdradę.
(...)
Miłość i relacje są dzisiaj mniej trwałe niż kiedykolwiek. Jak sprawić, by nasz związek przetrwał pomimo czających się pokus i zagrożeń? Czym jest zdrada w świecie smartfonów, Tindera i Instagrama?

Dlaczego ludzie zdradzają? Dlaczego robią to nawet wtedy, gdy są w szczęśliwych związkach? Czy zdrada zawsze musi oznaczać koniec? Czy może być szansą na to, by wzmocnić relację?


Ceniona na całym świecie terapeutka par radzi, jak chronić związek przed niewiernością. Jak zawczasu rozpoznać problem, który może stać się jej powodem. Jak dbać o relację tak, aby to właśnie wierność była najseksowniejszą opcją.

Esther Perel, wybitna psychoterapeutka, autorka kultowej książki Inteligencja erotyczna, to jeden z najważniejszych i najoryginalniejszych głosów w dyskusji o związkach. Jest konsultantką serialu The Affair, a jej wystąpienia na konferencji TED zebrały blisko 20 milionów wyświetleń. Kocha, lubi, zdradza niemal natychmiast zyskało status bestsellera „New York Timesa”.

„To książka dla wszystkich, którzy kiedykolwiek kochali” – Esther Perel (...) Większość z nas  swoim życiu doznała zdrady. Dla niektórych osób wierność niewiele znaczy, nasze relacje są kruche i często podane na kryzysy w konsekwencji prowadzą do zdrady. Książka podzielona jest na cztery części. Każda z nich przybliża nam problem niewierności. Autorka porusza ważne wątki. Czy zdrada może uleczyć relacje? Czy otwarte związki mają szanse na przerwanie? Czy warto być szczerym?
Autorka szczegółowo nam przedstawia czym jest niewierność, dlaczego ludzie zdradzają,czego brakuje partnerom w związkach, jakie są sposoby pozyskiwania Kochanów, jak zdrada wpływ na relacje.  
 .

Brak komentarzy: