Premiera dań eat me! Linia FIT


Premiera dań eat me! Linia FIT

26 września odbyła się oficjalna premiera najnowszej eat me! Linii FIT, która w ciągu zaledwie kilku dni stała się hitem i zyskuje coraz szersze grono wielbicieli. Nowa linia to odpowiedź na potrzeby osób aktywnych, dbających o sylwetkę, szukających na sklepowych półkach dań gotowych z czystą etykietą. 
Pomimo mody na zdrowe żywienie, coraz trudniej o dobrze zbilansowany posiłek, zwłaszcza taki, którego nie przyrządzamy sami. Zabieganym osobom trudno znaleźć gotowe danie, które nie jest nafaszerowane konserwantami i sztucznymi dodatkami. Z jednej strony coraz bardziej o siebie dbamy, chcemy jeść dobrej jakości posiłki, bogate w mikro i makroelementy. Z drugiej – nie mamy czasu, a często po męczącym dniu również ochoty, gotować.

 Mając to na uwadze, marka eat me! wraz z Agencją FIT PR – specjalizującą się w działaniach i kreacjach dla branży fitness w Polsce, przy zaangażowaniu dietetyków i Małgorzaty Mączyńskiej ambasadorki dań eat me! Linii FIT – mistrzynią Polski w fitness, trenerką i instruktorką oraz miłośniczką zdrowego stylu życia, przygotowała unikalną serię dań dla osób aktywnych.Mając to na uwadze, marka eat me! wraz z Agencją FIT PR – specjalizującą się w działaniach i kreacjach dla branży fitness w Polsce, przy zaangażowaniu dietetyków i Małgorzaty Mączyńskiej - ambasadorki dań eat me! Linii FIT – mistrzynią Polski w fitness, trenerką i instruktorką oraz miłośniczką zdrowego stylu życia, przygotowała unikalną serię dań dla osób aktywnych.


W dobie diet pudełkowych nie ma żadnej firmy na rynku, która oferowałaby dania dietetyczne, które można po prostu kupić w sklepach. Oferujemy wartościową alternatywę dla tradycyjnych cateringów. Firma eat me! od samego początku stawiała na rozwój i dostosowywanie się do zmieniającego się świata – mówi Anna Chwilczyńska, współwłaścicielka eat me!, która czuwała nad smakiem nowej linii. - Oprócz tradycyjnych dań kuchni polskiej zawsze oferowaliśmy dostęp do dań inspirowanych kuchniami całego świata. Eat me! Linia FIT to naturalna konsekwencja rozwoju oraz chęci spełniania potrzeb konsumentów, którym coraz częściej zależy na swoim zdrowiu i kondycji. Zamierzamy im w tym pomóc – podkreśla.


Eat me! Linia FIT to wyselekcjonowane produkty spożywcze najwyższej jakości, brak szkodliwych dla zdrowia chemicznych dodatków, czytelne makroskładniki. Dania dokładnie takie jak te z domowej kuchni, z tą różnicą że opracowane przez specjalistów z branży fitness.


Małgorzata Mączyńska, promotorka zdrowego stylu życia dodaje, iż eat me! Linia FIT to dania doskonale zbilansowane, bogate w składniki odżywcze, ale zarazem lekkie i dobre dla osób dbających o linię. – To coś naprawdę wyjątkowego dla zabieganych osób, które często żywią się nieregularnie, ale pomimo tego mają motywację, by zjeść lekkie danie na obiad, a nie sięgnąć po codzienną dawkę gotowca w stylu pierogi czy pizza – mówi Małgorzata. - Dania są przygotowane bardzo starannie, co również jest istotne dla naszego żołądka. Idea gotowych dań z eat me! Linii FIT wyklucza to o czym często mówię: wymówki. Teraz zdrowe i smaczne, w dodatku dobrze zbilansowane danie mamy na wyciągnięcie ręki – zaznacza.


- Wiemy, że małe zmiany dają duże efekty. Dlatego w „linii FIT” cukier zastąpiliśmy ksylitolem, mleko krowie – kokosowym, a makaron pszenny makaronem z pszenicy durum. Policzyliśmy makroskładniki i informację o nich umieściliśmy na opakowaniach. Wiemy bowiem, jak ważna jest dla środowiska fitnessowego przejrzysta i czysta etykieta  – mówi Aneta Zadroga, właścicielka Agencji FIT PR, która odpowiada za kreację eat me! Linii FIT. – Zanim zaproponowaliśmy konsumentom starannie przygotowane posiłki, zapytaliśmy środowisko, czego oczekuje. Na tej podstawie skomponowaliśmy pierwsze dania. Po pozytywnym przyjęciu zarówno na targach FIWE, jak i podczas konferencji, wiemy, że trafiliśmy w gusta klientów. I oczywiście już pracujemy nad zwiększeniem liczby dań eat me! Linii FIT – dodaje.


Oprócz tradycyjnych sieci handlowych dania eat me! Linii FIT pojawią się również m.in. w biurze coworkingowym WORKING BALANCE Jako alternatywa dla tradycyjnych dań lunchowo-obiadowych.
Jak twierdzi Patrycja Kubiak, manager WORKING Balance: – Kuchnia w WORKING Balance jest nie tylko miejscem, gdzie klienci robią kawę i niezobowiązująco wymieniają spostrzeżenia. To przestrzeń intensywnej wymiany myśli i poglądów. Nasi klienci to bardzo świadome osoby, które zwykle posiadają swoje biznesy i cenią sobie wysoki komfort pracy. Zbilansowana dieta to podstawa do wydajnej pracy, co w przypadku naszych klientów jest bardzo istotne. Posiłki z linii FIT są dla nich świetnym rozwiązaniem!


Linia FIT to 4 posiłki, które idealnie nadają się na lunch, obiad, posiłek potreningowy, a nawet kolację:
* Filet z kurczaka w sosie porowo-kokosowym z kaszą pęczak

* Szpinakowe spaghetti razowe z mieloną piersią kurczaka


* Grillowana pierś z kurczaka z pieczonymi frytkami z warzyw

* Grillowany filet z kurczaka z ryżem basmati i słodkim chilli
Brak komentarzy: