Healthy Sweets by Ann Anna Lewandowska 0

 W mojej kulinarnej bibliotece pojawiała się książka Pani Anny Lewandowskiej Healthy Sweets by Ann nakładem wydawnictwa kultowy pl, która jest poradnikiem dla  każdego, a szczególnie dla osób które szukają inspiracji lub zaczynają przygodę ze zdrowymi słodkościami. 

(,,,)Zdrowe desery? To możliwe! Z przysmakami Anny Lewandowskiej twoje życie może być słodsze.Wiele osób, sięgając po słodycze, ma wyrzuty sumienia. Wiedzą, że nadmiar cukru nie jest zdrowy, a oczami wyobraźni widzą dodatkowe niechciane kilogramy. A gdyby tak słodkości stały się wartościową częścią diety? Czyż świat od razu nie stałby się lepszy? Teraz, dzięki autorskim przepisom Anny Lewandowskiej, Ty i Twoi bliscy możecie cieszyć się pysznymi i zdrowymi słodyczami bez wyrzutów sumienia.


Ciasta, ciasteczka, tarty, torty, zdrowe wersje różnych przysmaków. Do wyboru, do koloru! Może masz ochotę na zdrowe śniadanie w słodkiej odsłonie? Nic prostszego. Zdrowe lody dla ochłody? Nie ma problemu! Pełne wartości odżywczych zdrowe wersje tradycyjnych świątecznych ciast? Oczywiście.


Nic, tylko korzystać z przepisów, cieszyć się słodkimi smakami, zdrowiem i dobrą formą!(..)

Pani Ania napisała świetną książkę z super prostymi i smacznymi przepisami na słodkie dania. Czytając książkę chciałby się spróbować wszystkich słodkości.
 Książka została wydana w grubej oprawie, piękne zdjęcia i dokładane przepisy.Dzięki książce Pani An Lewandowskiej poznamy nowe przepisy na popularne desery. W książce znajdziemy wiele rad dotyczących zamienników masła,cukru, mąki i innych. Wiele przepisów jest inspirowanych klasycznymi ciastami. Przygotowałam kilka przepisów z książki wszystkie zachwycają smakiem, są przepyszne, zdrowe, odżywcze i nie tuczą jedząc w odpowiednich ilościach.  Nie musiałam liczyć kalorii i mieć wyrzutów sumienia. Każdy znajdzie coś dla siebie, według upodobań, ulubionych smaków, czy alergii na niektóre składniki. 
Spis treści 
1. Słodkie śniadania.
2. Placuszki i racuszki
3. Ciasta
4. Ciasteczka 
5 Babeczki i mufiny
6. Słodkie co nieco
7. Desery
8. Tarty i torty 
9. Na zimno
10/ Boże Narodzenie 
11.. Wielkanoc.
12. Koktajle.
Z całego serca polecam książkę jest genialna, wyróżnia się na tle innych książek. 

Brak komentarzy: