Ćwiczenia ze szczęścia Autor: Grzegorz Strzelczyk

 Na rynku wydawniczym ukazała się książka Ćwiczenia  ze szczęścia Grzegorz Strzelczyk   gimnastyką dl ducha według ośmiu błogosławieństw jest duchowym poradnikiem . (...) Jak się nie pogubić we własnych pragnieniach? Jak harmonijnie poukładać relacje z otoczeniem? Jak się uczyć uważności na drugiego? Jak ustrzec w sobie wewnętrzną ciszę? Jak nie dać się zniszczyć zachłanności i pośpiechowi?


Ks. Grzegorz Strzelczyk przekonuje, że odpowiedzi są na wyciągnięcie ręki - w programie, jakim jest "Osiem błogosławieństw" zagląda w głąb człowieka i konfrontuje je z naszymi niepokojami i pytaniami. Pokazuje, że Ewangelia - nawet jeśli mówi rzeczy trudne albo zaskakujące - jest drogą do spełnionego życia.

Ta książka to zaproszenie do niezwykłych duchowych ćwiczeń. Inspiruje, prowokuje, otwiera oczy.(...) Ksiądz Grzegorz porusza w niej tematy biblijne i filozoficzne. Jest to poradnik, co zrobić by lepszym być. Warto się zastanowić nad życiem, nad sobą,odpowiedzieć bardzo szczerze. Z tej książki można wiele wynieść wprowadzić do swojego życia, ale przede wszystkim trzeba chcieć i być otwartym na zmiany.

Książka bardzo daje do myślenia, gorąco polecam tę pozycję  :) 


Brak komentarzy: